Specjalna oferta Gazeta.pl – „Reklama dla klimatu”

  • Internet
  • Agora
Autor: mbog

„Reklama dla klimatu” jest specjalną akcją Gazeta.pl, której celem jest promowanie ekologicznych postaw przedsiębiorców. Na stronie głównej portalu za symboliczną złotówkę prezentowane będą kampanie firm, które podejmują działania na rzecz środowiska.

Gazeta.pl zaoferuje przedsiębiorcom jednodniową kampanię reklamową na stronie głównej portalu oraz publikację artykułu w specjalnej sekcji dotyczącej postaw ekologicznych. Całkowity koszt takich działań to 1 złoty. Weryfikacją firm pod kątem spełnienia warunków akcji zajmie się powołana przez organizatora komisja, która wyłoni najciekawsze przedsięwzięcia o charakterze ekologicznym, przyczyniające się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Środowisko i przyszłość naszej planety to kwestie bardzo ważne dla Gazeta.pl. Wierzymy, że wraz z naszymi czytelnikami i partnerami biznesowymi mamy do odegrania istotną rolę w zmienianiu świata. Dlatego zapraszamy wszystkich do skorzystania z niestandardowej oferty promującej ekologiczne wzorce – „Reklama dla klimatu” – powiedział Bartosz Wysocki, dyrektor handlowy grupy Gazeta.pl. – Naszą propozycję kierujemy do firm, które swoimi działaniami, postawą i strategią przyczyniają się do poprawy stanu środowiska – wprowadzają eko rozwiązania, promują eko nawyki czy szerzą świadomość ekologiczną wśród swoich pracowników lub odbiorców.

Zdajemy sobie sprawę, że zaangażowanie w kwestie ekologicznie i dbanie o wspólne dobro nie polegają tylko na tworzeniu treści na ten temat, ale też na szeregu innych działań, które możemy podejmować jako medium. „Reklama dla klimatu” to ukłon w stronę firm, które wspierają środowisko – takie podmioty i postawy proekologiczne chcemy promować, a wkrótce, jako Gazeta.pl, będziemy podejmować kolejne, „zielone działania” – informuje Marzena Szkolak, dyrektorka rozwoju marki Gazeta.pl.

Zbieranie zgłoszeń od przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z oferty portalu trwa od 14 września do 6 listopada 2020. Reklamy będą emitowane w każdy piątek do końca listopada.

Dodatkowo, w ramach akcji strona Biura Reklamy Gazeta.pl zmieniła swój dominujący kolor na zielony.

Strona internetowa Reklama Gazeta.pl
Strona główna Biura Reklamy Gazeta.pl