Wiza na miłość: kwarantanna

Specjalna seria „Wiza na miłość: kwarantanna” w maju w TLC

mbog

Telewizja TLC pokaże specjalną siedmioodcinkową serię „Wiza na miłość: kwarantanna”. W programie bohaterowie poprzednich sezonów opowiedzą, jak ich związki radzą sobie z izolacją podczas epidemii koronawirusa.

Relacje bohaterów programu „Wiza na miłość” nigdy nie należały do prostych. Czy to dzieląca ich odległość, bariera językowa, różnice kulturowe i religijne, czy sceptycznie nastawione rodziny. Wszystko to stawało im na drodze do bycia razem. Teraz jednak, jak cały świat, muszą oni zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest epidemia koronawirusa.

W „Wiza na miłość: kwarantanna” pojawią się bohaterowie kilku sezonów. Program został zmontowany z materiałów z archiwów prywatnych par, nagranych telefonem komórkowym lub kamerą, a także wywiadów zarejestrowanych podczas wideokonferencji z producentami programu.

„Wiza na miłość” jest formatem, który przedstawia kulisy zawierania międzynarodowych małżeństw. W programie pojawiają się historie sześciu par. Zakochani pokonują setki, a nawet tysiące kilometrów, by skorzystać z szansy zamieszkania u boku swojej drugiej połówki w stanach Zjednoczonych. Jednak czas pobytu jest ograniczony przez termin wizy. W 90 dni pary muszą wziąć ślub, inaczej znowu dzielić je będzie ogromny dystans.

„Wiza na miłość: kwarantanna” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 22:30 na antenie TLC.

„Wiza na miłość” w TVN 7

Telewizja TVN 7 pokaże od pierwszego sezonu reality show „Wiza na miłość”. Program będzie emitowany w piątki o godzinie 16:55, od 29 maja. Ponadto stacja, w ramach maratonu z reality show, będzie emitować powtórkowo „Ślub od pierwszego wejrzenia” (2 odcinki). Emisja od godziny 18:00.