Specjalne audycje Rock Radia na Halloween i Wszystkich Świętych

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W najbliższy weekend, 31 października i 1 listopada na antenie Rock Radia pojawią się specjalne audycje. W sobotę goście stacji opowiedzą o strachu, a w niedzielę pojawią się wspomnienia zmarłych artystów.

Na sobotę, 31 października Rock Radio przygotowało specjalną audycję w klimacie Halloween – „Strach się bać”. Goście rozgłośni, a wśród nich między innymi Zbigniew Zamachowski, Daria Widawska, Robert Rozmus i Agnieszka Dygant, opowiadać będą o tym, czego się bali i czym ich straszono w dzieciństwie. Na halloweenowy program zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn. Emisja w godzinach 10:00 – 15:00.

Natomiast w niedzielę, 1 listopada Rock Radio dołączy do obchodów dnia Wszystkich Świętych. Pojawią się wspomnienia artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Prowadzący opowie między innymi o Eddiem Van Halenie, Romualdzie Lipko oraz Andrzeju Adamiaku. Na specjalną audycję „Schody do nieba” zaprasza od 10:00 do 15:00 Michał Żołądkowski.

Rock Radio

Rock Radio

Cztery lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie utwory rockowe. Na antenie Rock Radia można usłyszeć artystów takich jak Led Zeppelin, The Doors, Queen, Perfect, AD/DC i U2. Właścicielem rozgłośni jest Agora.