„Sport & Pieniądze” nowym formatem Przeglądu Sportowego Onet i Studi

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

W piątek, 19 sierpnia zadebiutował w Onecie nowy format „Sport & Pieniądze”. Jest on owocem współpracy Przeglądu Sportowego Onet i Studi, dawniej Abstra.

Format wideo dotyczy finansowych ciekawostek w świecie sportu. Składa się z dziesięciu odcinków. W ramach nich autorzy pokażą prace w świecie piłkarskim, o których mało kto słyszał,  czy opłaca się być sędzią piłkarskim, a także ile polskie kluby zarabiają w europejskich pucharach.

Osią cyklu będzie piłka nożna. Format poprowadzi Kuba Polkowski, jeden z autorów kanału „Foot Truck” na YouTube. Program będzie nadawany co piątek na stronie Przeglądu Sportowego Onet oraz w soboty o godzinie 13:00 na Stronie Głównej Onetu.

To wszystko zostanie przedstawione w krótkiej, dynamicznej formie, tak aby zainteresować widza w każdym wiekumówi Kuba Polkowski, prowadzący program „Sport & Pieniądze”.

Szukaliśmy formuły na krótki i dynamiczny format, który może zainteresować szeroką widownię. Także taką, która na co dzień mniej interesuje się sportem. Wierzymy, że „Sport &Pieniądze” będzie właśnie tym programemmówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Przegląd Sportowy połączył siły w Internecie z Onet Sport

„Sport & Pieniądze” jest formatem, który jest jedną z nowości w ramach serwisu „Przegląd Sportowy Onet”. We wtorek, 9 sierpnia ruszył nowy serwis sportowy Ringier Axel Springer Polska. Serwis łączy treści Sport.onet.pl oraz Przegladsportowy.pl. W lutym tego roku połączono newsroomy Onet Sport i Przeglądu Sportowego i stworzono jeden zespół Przeglądu Sportowego Onet. Szefem połączonej redakcji został Jacek Stańczyk, a jego zastępcą Paweł Wołosik.