Sport.pl Live

„Sport.pl Live” – nowy program na żywo w Sport.pl i Gazeta.pl

mab

W poniedziałek, 13 grudnia w serwisach Sport.pl i Gazeta.pl zadebiutuje nowy program „Sport.pl Live”. Gospodarzami formatu będą m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.

W 2022 roku Polacy będą rywalizować na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez Zimowe Igrzyska Olimpijskie, baraże i wreszcie same Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Jak informuje właściciel, w związku z tak dużą liczbą ważnych wydarzeń, portal przygotuje specjalny magazyn sportowy „Sport.pl Live”.

W programie pojawią się rozmowy z gwiazdami polskiego sportu, analizy najważniejszych wydarzeń oraz felietony dziennikarzy Sport.pl. Będzie w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiedzą widzom o najważniejszych aktualnych wydarzeniach w sporcie i wokół niego.

Od zawsze stawiamy na merytorykę – mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program. – Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt – „Sport.pl Live” pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka.

Pierwsze wydanie magazynu „Sport.pl Live” w poniedziałek, 13 grudnia o godzinie 20:00.