Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” od 4 września w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

4 września telewizja TVN rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego „Starsza pani musi fiknąć”. W show biorą udział znane osoby wraz ze swoim dzieckiem lub rodzicem.

Każdy odcinek jest humorystyczną oraz pełną wzruszeń i wspomnień wyprawą w świat jednej pary bohaterów. Pojadą oni w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie.

W pierwszym odcinku w niezapomnianą wyprawę wyruszy Dawid Kwiatkowski wraz z mamą Agnieszką. W kolejnych pojawią się m.in.: Andrzej Piaseczny z mamą, Paweł Fajdek z ojcem oraz Magda Gessler z synem. Spróbują oni odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Logo programu Starsza pani musi fiknąć
Logo programu „Starsza pani musi fiknąć” – fot. TVN

Program oparty jest na brytyjskim formacie „50 Ways to Kill Your Mammy”. Pierwotnie telewizja TVN planowała wyemitować show późną wiosną.

Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” będzie można oglądać w środy o godzinie 21:30 w telewizji TVN. Pierwszy odcinek pojawi się 4 września.