„Studniówka Wszech Czasów” w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

W tym roku, z powodu pandemii, nie odbędą się tradycyjne studniówki, bale przedmaturalne. W związku z tym radio RMF FM zorganizuje 13 lutego wirtualną „Studniówkę Wszech Czasów”.

Słuchacze będą mogli nie tylko się bawić w rytmie największych przebojów, ale także poznać maturzystów z całej Polski. Zostanie uruchomiony specjalny czat, będzie również możliwość zatańczenia wirtualnego Poloneza, specjalnie na tę okazję zremiksowanego przez Groomiego.

Specjalnie dla maturzystów zagra Sanah. Uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej z Cleo, zatańczą z Dawidem Kwiatkowskim, a rad udzielać im będzie Królowa Beata Kozidrak. W roli prowadzących wystąpią Mateusz Opyrchał i Paweł Jawor. Słuchacze będą wygrywać nagrody pieniężne w konkursach tanecznych.

Impreza odbędzie się na platformach streamingowych, stronie internetowej rmf.fm oraz w radiu RMF FM.

Początek „Studniówki Wszech Czasów” w sobotę, 13 lutego o godzinie 20:00.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.