„Sukcesja” od marca w TVN. Premiera w ogólnodostępnej telewizji

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

7 marca na antenie TVN zadebiutuje serial HBO Original – „Sukcecja”. Będzie to premiera tej produkcji w ogólnodostępnej telewizji w Polsce.

„Sukcesja” opowiada historię rodziny Royów, właścicieli jednej z najpotężniejszych korporacji mediowych na całym świecie Waystar Royco. Kiedy głowa rodziny Logan Roy postanawia pójść na emeryturę, jego czwórka dzieci rozpoczyna długą i pełną zwrotów akcji batalię o władzę.

W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook oraz Matthew Macfadyen. Serial został dwukrotnie nagrodzony Złotym Globem w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Produkcja zdobyła też 13 nagród telewizyjnych Emmy.

Bycie częścią jednej z największych firm medialnych na świecie, jaką jest Warner Bros. Discovery, stwarza nam niezwykłą okazję do współpracy między różnymi kanałami i platformami streamingowymi, a jednocześnie promocji naszych najlepszych programów. Mam nadzieję, że wielu widzów, którzy dotąd nie mieli okazji poznać tego świetnego i wielokrotnie nagradzanego serialu będzie go mogło obejrzeć w otwartym kanale, a przy okazji sięgnie po nowy sezon w HBO Max. Jeśli ktoś dotąd nie poznał tego serialu to polecam, naprawdę warto – powiedział Bogdan Czaja, Group Vice President – Programming & Operations, TVN Warner Bros. Discovery.

Pierwszy sezon serialu „Sukcesja” od 7 marca, we wtorki ok. godziny 23:30. Czwarty sezon produkcji od 27 marca w HBO Max.