Superstacja żegna się z większością zespołu. Nowa koncepcja Grzegorza Jankowskiego

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mtom

Zarząd Superstacji na poniedziałkowym zebraniu pożegnał się m.in z całym zespołem programu „Bez Ograniczeń” oraz wydawcami takich programów jak „Informacje Dnia” i „Finał Dnia”. Jak dowiedział się portal omediach.info, zmianie formuły stacji będzie towarzyszyć również zupełnie nowa oprawa graficzna.

Pracę straciły osoby, które dotychczas zarządzały kanałem – Wiktor Bater (szef newsroomu) i Tomasz Sandak. Nowym prezesem Superstacji został Adam Nowe, dyrektorem programowym został Grzegorz Jankowski, zaś jego zastępcą – Grzegorz Adamczyk. Jankowski pożegnał się z całym zespołem programu „Bez Ograniczeń” (z Jackiem Zimnikiem, Beatą Tadlą, Markiem Czyżem i Adamem Federem), z Jarosławem Kulczyckim (gospodarzem „Raportu”), z Jackiem Żakowskim (gospodarzem „Rozmowy dnia” i „REdAKCJA” oraz z wydawcami programów informacyjnych – Grzegorzem Sajórem i Markiem Czunkiewiczem.

Jak ustaliły portale omediach.info i tvpolsat.info, gospodarzami programu „Raport” pozostanie Kamila Biedrzycka-Osica i Grzegorz Łaguna, natomiast Jarosława Kulczyckiego zastąpi Sylwia Madejska – która dotychczas pracowała jako reporterka polityczna.

Od poniedziałku, 29 lipca, Superstacja nie będzie produkować żadnych programów publicystycznych. W chwili obecnej dziennikarzom nie przedstawiono szczegółów dotyczącej nowej jesiennej ramówki. Te plany mają zostać ujawnione w najbliższych dniach.