Świąteczne atrakcje dla słuchaczy w Radiu Pogoda. Wśród gości Pakosińska, Łepskowska i Kasprzyk

  • Radio
  • Agora
Autor: mtom

Na Boże Narodzenie Radio Pogoda wprowadzi specjalną ramówkę – w audycjach pojawią się m.in. Katarzyna Pakosińska, Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk. Oprócz tego stacja przygotowała dla słuchaczy specjalny konkurs

Do 21 grudnia br. słuchacze mogą wziąć udział w konkursie „Radio Pogoda prezentuje”. Osoby, które w najbardziej przekonywujący sposób odpowiedzą na pytanie „Dlaczego w tym roku powinienem dostać prezent od Radia Pogoda?”, otrzymają kosze słodyczy i gadżetów stacji. Prezenty wręczą Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer oraz Robert Janowski. Relacje filmowe z przedświątecznych wizyt prezenterów stacji u słuchaczy są dostępne na profilu Radia Pogoda na Facebooku. Do zabawy można się zgłaszać przez stronę www.radiopogoda.pl.

Natomiast 25 grudnia o godz. 10:00 Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski zaproszą do świątecznego stołu aktorkę i gwiazdę kabaretu – Katarzynę Pakosińską. Będzie miejsce na ciepłe rozmowy, świąteczną radość, opowieści o Gruzji – i oczywiście na prezenty. Kolejnym gościem tego dnia (po godz. 14:00) będzie Krzysztof Hanke – satyryk, aktor i kabareciarz, który w rozmowie z Joanną Kruk opowie o świątecznych tradycjach na Śląsku i o świętach z przymrużeniem oka.

26 grudnia – w drugi dzień Bożego Narodzenia Radio Pogoda przedstawi Świąteczne Rekordy – m.in. gdzie stoi największa choinka, jaka świąteczna piosenka jest najczęściej odtwarzana i która z kolęd jest najstarsza. W swoim programie nadawanym od godz 14:00 Zygmunt Chajzer zaprosi do rozmowy Ilonę Łepkowską i Ewę Kasprzyk. Reżyserka i aktorka opowiedzą o tym, jak wygląda świąteczne atmosfera na planie, czy istnieje coś takiego jak „filmowa rodzina”, a także jakie filmy najchętniej oglądają w czasie świąt.