„Światłozmieniacze” nową audycją Radia 357

  • Internet
  • Radio
Autor: rafs

W poniedziałek, 23 maja na antenie Radia 357 zadebiutuje nowa audycja popołudniowa – „Światłozmieniacze”, którą poprowadzi Patrycja Górska. Audycja będzie nadawana w poniedziałki o godzinie 15:00 i potrwa godzinę.

Gospodyni audycji będzie rozmawiać z ludźmi, którzy mają pomysły i wiedzę, jak rozwiązywać problemy kryzysu klimatu, ogromnej ilości odpadów, nadmiernej konsumpcji.

Na rozwiązaniach się koncentrujemy, a nie jedynie na problemach. To będzie taki radiowy #dobryponiedzialek z dużym pakietem wiedzy – opisuje autorka audycji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Górska (@eko.paulinagorska)

W pierwszym odcinku będzie rozmawiała z dr Jakubem Urbańskim o owadach w kontekście żywności przyszłości.

Co z „Najlepszym radiowym adresem na  świecie”?

W miejscu audycji był nadawany program „Najlepszy radiowy adres na świecie”. Prowadzili ją Paweł Sołtys i Gabi Darmetko. Audycja jednak nie zniknie z anteny, a pojawi się w nowym paśmie.

Logo Radio 357

Radio 357

Stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Redakcję tworzy 70-osobowy zespół. Na antenie można usłyszeć audycje prowadzone m.in. przez Marka Niedźwieckiego, Piotra Kaczkowskiego, Kubę Strzyczkowskiego, Marcina Łukawskiego, Michała Olszańskiego i Patrycjusza Wyżgę. Radio 357 utrzymuje się z wpłat słuchaczy.