Podsumowanie 2021 roku w Boże Narodzenie w Motowizji

rafs

Motowizja przygotowała specjalne programy na Święta Bożego Narodzenia. Nadawca podsumuje 2021 rok w motorsporcie krajowym i zagranicznym.

Tradycyjne podsumowanie, co wydarzyło się w 2021 roku, Motowizja rozpocznie już 23 grudnia. W czwartek o 20:00 swoją premierę będzie miał program: „Sport samochodowy w Polsce – podsumowanie sezonu 2021”. W godzinnym programie redakcja opowie o tym, co działo się na krajowym podwórku.

Wigilia

Wigilijny wieczór, 24 grudnia w Motowizji należeć będzie do rajdów, rallycrossu i wyścigów samochodów turystycznych. Wszystko rozpocznie się o godzinie 16:00, kiedy podsumują Mistrzostwach Polski Rallycross. Od 18:00 antenę przejmą wyścigi. Najpierw rywalizacja w FIA WTCR, a od 19:00 ta w siostrzanej, elektrycznej serii Pure ETCR. O 21:00 Motowizja przypomni tegoroczną rywalizację w ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Święta w Motowizji to zawsze czas wspomnień, ale także okazja do nadrobienia zaległości z całego roku w sporcie motorowym. Wierzymy, że spędzicie ten czas razem, w rodzinnej atmosferze i znajdzie się miejsce na dzielenie się pasją do motoryzacji i motorsportu. Wesołych Świąt od całej ekipy Motowizji! mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Boże Narodzenie

Pierwszy dzień świąt, czyli sobota 25 grudnia rozpocznie się od stałych pozycji w ramówce Motowizji. Na początku magazyn pojazdów ciężarowych „Na osi” o 10:35. Następnie Wojciech Majewski od 11:15 opowie o rynku elektromobilności w „Jeżdżę na prąd”. O 11:35, Enrico Buscema i jego ekipa zabiorą widzów w świat „Motowizjonerów”. O 15:40 widzowie zobaczą Moto Archiwum Wojtka Majewskiego, a o 21:00 Andorę, gdzie odbyła się druga runda obecnego sezonu Andros e-Trophy.

Drugi Dzień Świąt

Świąteczną niedzielę, 26 grudnia Motowizja rozpocznie od „Żużlowego bonusu roku” o 11:00. Gabriel Waliszko oraz jego goście podsumują to, co działo się na antenie Motowizji w “czarnym sporcie”, powspominają najlepsze momenty roku, a także spróbują zajrzeć w przyszłość i przewidzieć co czeka fanów żużla w nadchodzących 12 miesiącach. Godzinę później, o 12:00, Marek Wieruszewski zaprosi na „Motojazdę”, gdzie opowie o samochodzie, który sprawdził. Po 17:05 redakcja przypomni widzom, co działo się za Odrą w niemieckich seriach wyścigowych – ADAC GT Masters oraz Porsche Carrera Cup Deutschland.

Logo Motowizja

Motowizja

Telewizja kierowana dla wielbicieli czterech oraz dwóch kółek. Motowizja rozpoczęła nadawanie 15 stycznia 2014 roku. Kanał Obecnie posiada w swojej ofercie ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 europejskich i amerykańskich formatów.