„Sylwestrowa Moc Przebojów 2020” na antenach Telewizji Polsat

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Telewizja Polsat zaprasza na „Sylwestrową Moc Przebojów”. Tym razem koncert zostanie zorganizowany w studiu, a organizatorzy zapewniają o zachowaniu wszystkich rygorów sanitarnych.

Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” wystąpią między innymi: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Michał Szpak oraz Liber & InoRos. Nie zabraknie również piosenkarzy disco polo takich jak Sławomir i Czadoman oraz zespołów Daj to głośniej i After Party.

Michał Wiśniewski i Mandaryna
Wystąpią m.in. Michał Wiśniewski i Mandaryna – fot. Polsat

Podczas koncertu wystąpią także zagraniczne gwiazdy. Widzowie usłyszą piosenki takie jak „Bailando” i „Vamos a la Playa” w wykonaniu Loony. Wystąpi również niemiecki zespół eurodance – Fun Factory, a także Boney M z Maizie Williams. Na scenie pojawi się także Lou Bega.

Koncert poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2020” rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19:55. Emisja w Polsacie, Polsat News, Polsat 1, Polsat 2, a także w serwisach Ipla.TV i Interia.pl.

Sylwester 2020 przed telewizorem

Telewizja Polska jak co roku organizuje „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Specjalny program sylwestrowy z gwiazdami stacji będzie można obejrzeć w TVN 7. Natomiast w Telewizji Puls widzowie zobaczą trzy części „Taxi”, a stacja TNT pokaże serię filmów o Rocky Balboa.