Sylwestrowa noc „Szczęśliwa Siódemka” w TVN7. TVN z ofertą filmową

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W związku z pandemią koronawirusa, w tym roku telewizja TVN nie zorganizuje plenerowego koncertu sylwestrowego. W zamian telewizja TVN 7 zaprasza na specjalny program „Szczęśliwa Siódemka”.

Sylwestrowy wieczór widzowie Siódemki będą mogli spędzić w towarzystwie gwiazd stacji. Mijający rok podsumują aktorzy znani z serialów „BrzydUla”, „Zakochani po uszy” i „19+”. W programie wystąpią także uczestnicy „Hotelu Paradise” z Panem Lektorem i Klaudią El Dursi na czele. Podsumują oni mijający rok, powspominają najlepsze momenty ostatnich 12 miesięcy, porozmawiają o noworocznych postanowieniach i złożą życzenia widzom TVN 7.

Julia Wieniawa
fot. Cezary Piwowarski / TVN

W specjalnym programie pojawią się ponadto fragmenty archiwalnych koncertów telewizji TVN. Nie zabraknie także wróżb na nadchodzący rok od Wróża Macieja.

„Szczęśliwa Siódemka” w Sylwestra od godziny 22:10 w Siódemce.

Filmy w TVN

W tym roku w sylwestrowy wieczór widzowie TVN zobaczą polskie komedie.

O godzinie 20:00 stacja pokaże film „Nigdy w życiu”. Judyta (Danuta Stenka) mieszka w Warszawie, jest żoną nieźle prosperującego biznesmena (Jan Frycz), ma dorastająca córkę (Joanna Jabłczyńska). Związana jest z redakcją pewnego pisma dla kobiet, gdzie prowadzi dział kontaktów z czytelnikami. Pewnego dnia Tomasz oświadcza, że ma kochankę i chce się rozwieść. Judyta musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Następnie widzowie telewizji TVN zobaczą film „Pieniądze to nie wszystko”. Produkcja przedstawia satyryczny obraz wsi polskiej, zapijającej wzmocnionym winem owocowym beznadzieję po okresie transformacji ustrojowej. Pewnego dnia właściciel firmy produkującej ten trunek – Tomasz (Marek Kondrat) ulega wypadkowi i zostaje wzięty jako zakładnik przez mieszkańców wsi.

W Nowy Rok, pięć minut po północy stacja zaprezentuje amerykańską komedię „American Pie 2”. Grono dobrych przyjaciół wyjeżdża na wakacje do wynajętego domu nad jeziorem Michigan. Chcą poderwać wszystkie dziewczyny w okolicy.

Sylwester 2020 przed telewizorem

Mimo restrykcji spowodowanych przez pandemię koronawirusa, Telewizja Polska oraz Polsat zorganizują tradycyjne koncerty sylwestrowe na żywo. Filmową ofertę na tą wyjątkową noc przygotowały między innymi: Telewizja Puls i TNT.