Sylwia Grzeszczak nowym trenerem w „The Voice of Poland”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Już we wrześniu na antenę TVP2 wraca muzyczny show „The Voice of Poland”. Występy uczestników będzie oceniała między innymi Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Nagrała takie utwory jak: „Małe rzeczy”, „Tamta dziewczyna”, „Księżniczka” i „Pożyczony”. Na oficjalnym kanale na YouTube utwory artystki wyświetlono dotychczas ponad 500 milionów razy. Otrzymała kilkadziesiąt najważniejszych nagród muzycznych. W młodości brała udział w talent show „Od Przedszkola do Opola”, „Szansa na Sukces” oraz „Idol”.

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie „The Voice of Poland” inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać – mówi Sylwia Grzeszczak, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała m.in. w programach „Od Przedszkola do Opola” i „Szansa na Sukces” – powiedziała Sylwia Grzeszczak.

Trenerzy The Voice of Poland 12

Oprócz Sylwii Grzeszczak w fotelach trenerskich ponownie zasiądą Tomson i Baron z zespołu Afromental. Będzie to już dziesiąta edycja z tym duetem. Trenerem ponownie będzie także legenda polskiej muzyki rockowej Marek Piekarczyk. Będzie to piąta edycja, w której wystąpi niegdysiejszy lider formacji TSA. Ponownie pojawi się również Justyna Steczkowska. Będzie to czwarta edycja, w której widzowie zobaczą tę piosenkarkę, kompozytorkę i skrzypaczkę.

Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie śmiało można powiedzieć, że „The Voice of Poland” to program kultowy – wyznaje Justyna Steczkowska, którą widzowie mogli oglądać w drugiej, czwartej i piątej edycji muzycznego show – mówi Justyna Steczkowska.

Trenerzy TVoP 2021
Trenerzy „The Voice of Poland 12” – fot. Jan Bogacz / TVP

Premiera 12. edycji „The Voice of Poland” już 11 września w TVP2.