Szczęsny i Michałowski prowadzącymi studio skoków narciarskich w TVN. Komentarz z Eurosportu

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Podczas rozpoczynającego się 19 listopada sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, TVN pokaże na żywo wszystkie konkursy rozgrywane poza Polską. Relacjom ze skoczni będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studiem TVN, które poprowadzi duet dziennikarzy sportowych – Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

Dzięki najnowszym technologiom studio przy zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią wiedzę na temat ukochanej dyscypliny zimowej Polek i Polaków. Całość poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

– Duet naszych prowadzących to doskonałe połączenie wielkiego doświadczenia w dziennikarstwie sportowym, wiedzy, poczucia humoru i energii. Intensywnie pracujemy, by wszyscy miłośnicy skoków narciarskich w Polsce mogli znaleźć w naszych studiach coś dla siebie – rozmowy ze skoczkami i trenerami, analizy ekspertów, materiały zza kulis Pucharu Świata… Już nie możemy doczekać się początku sezonu! – podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Sebastian Szczęsny przechodzi z TVP do TVN

Jak informuje nadawca, dziennikarze będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi oraz ekspertkami i ekspertami, łączyć się z reporterami, analizować najważniejsze wydarzenia i występy Polaków, odkrywać przed widzami tajemnice skoczni, a także pokazywać uwagi i reakcje fanów w mediach społecznościowych. W każdym tygodniu będą gościli postaci związane ze skokami narciarskimi.

– Wreszcie się zaczyna! Mam ogromną nadzieję, że podobnie jak ja, widzowie już nie mogą się doczekać tej chwili, kiedy ruszy karuzela Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem będzie się ona kręcić w nowych telewizyjnych okolicznościach, więc emocje są tym większe. Liczą się każdy start, każdy skok, każdy metr… ale liczy się też każdy Kibic! Wierzę, że wspólnie przeżyjemy niezapomniany, a przede wszystkim fascynujący sezon skoków narciarskich w TVN, Eurosporcie i Playerze – mówi Sebastian Szczęsny.

– Możliwość wzięcia udziału w tak wielkim wydarzeniu, to powrót do moich zawodowych, sportowych korzeni. Nie mogę się doczekać pierwszych skoków tej zimy! Apetyty na sukces naszych zawodników mamy ogromne, podobnie jak te, które dotyczą nowej jakości prezentowania zawodów Pucharu Świata w TVN, Eurosporcie i Player.pl. Bardzo się cieszę, że przy jednym stole usiądziemy razem z Sebastianem Szczęsnym, bo to jeden z największych fachowców w tej dyscyplinie sportu. Gwarantujemy świetnych gości w specjalnie zaprojektowanym studiu i moc wspólnego kibicowania! – dodaje Damian Michałowski.

Komentarz z Eurosportu

W roli komentatorów wszystkich konkursów w ramach zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Grupa Discovery wystąpią dziennikarze sportowi związani z Eurosportem: reporter i komentator sportowy, medalista Polski w koszykówce oraz miłośnik skoków Marek Rudziński oraz Igor Błachut – komentator, publicysta i propagator sportu.

Nowinki technologiczne w studiu TVN

W specjalnym interaktywnym studiu TVN wykorzystane zostały nowoczesne technologie. Widzowie zobaczą „teleportacje” ekspertów i skoczków, czy grafiki AR (w rozszerzonej rzeczywistości), które pozwolą w nowoczesny i efektowny sposób przedstawiać informacje o sportowcach oraz ich wyniki z bieżących zawodów oraz klasyfikacji generalnej. Do prezentacji licznych materiałów wideo, wywiadów, relacji pogodowych oraz wpisów w mediach społecznościowych posłużą specjalne wirtualne ekrany funkcyjne. Łączenia ze studiem będą realizowane przed konkursami oraz po zawodach.