Tak wiosenną ramówkę promuje kanał TVN Fabuła

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: dd

TVN Fabuła, filmowy kanał grupy TVN przygotował na wiosnę kilka nowości. Nowe propozycje programowe promuje spot wizerunkowy.

Oferta stacji wypełniona jest filmowymi hitami z Hollywood, polskimi produkcjami ostatnich lat,  serialami oraz autorskimi programami takich gwiazd i znawców kina jak Karolina Korwin-Piotrowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska, Olivier Janiak i Anna Wendzikowska.

Z kolejnym sezonem powraca magazyn „DKF”, prowadzony przez Karolinę Korwin-Piotrowską. Nowy sezon  rozmów z aktorami, autorami scenariuszów, operatorów i innych osób ze świata filmu będzie emitowany w czwartki o godz. 20:00. Goście dziennikarki ponownie opowiedzą kolejne zakulisowe historie ze świata filmu, będące do tej pory bardzo często niedostępne dla zwykłych widzów.

Na antenie TVN Fabuła zobaczymy nowe odcinki „Szkoły filmowej” Kingi Burzyńskiej. Z rozmów z najważniejszymi osobami ze świata filmu, teatru i telewizji dowiemy się wielu szczegółów z ich życia, które wcześniej nie były znane szersze publiczności.

Stacja kontynuuje współpracę z Anną Wendzikowską. Tym razem dziennikarka skupi  się na aktorkach, które wpisały się na stałe do historii światowej kinematografii. W swoim programie „Dziewczyny z Hollywood” Wendzikowska opowie o ich życiu, zwyczajach, sposobach dbania o urodę i postara się odpowiedzieć na jedno najważniejsze pytanie: w czym tkwi sekret ich popularności?

Z kolejnymi odcinkami wróci także „Andrzej Sołtysik przedstawia”. W swoich rozmowach w formule „jeden na jeden” Andrzej Sołtysik poruszy najważniejsze tematy polskiej kinematografii z największymi gwiazdami polskiego kina. To właśnie w tym programie Bogusław Linda opowiedział o kulisach powstawania scen erotycznych w polskich filmach, co bardzo zelektryzowało opinię publiczną w Polsce w ciągu ostatnich miesięcy.

Swój program na antenie TVN Fabuła ma także Olivier Janiak. W „Fabuluuz” spotyka się z nietuzinkowymi osobami ze świata kultury i sztuki, które mimo swoich osiągnięć i pasji nie są powszechnie znane masowemu odbiorcy.