Radomir Wit

Talk-show „Bez kitu” Radomira Wita od 5 listopada w TVN24 GO

mbog

5 listopada na platformie TVN24 GO zadebiutuje talk-show Radomira Wita. W programie „Bez kitu” politycy mają odpowiadać szczerze, a ich opinie będą weryfikowane.

Do realizowanego na żywo politycznego talk-show Radomir Wit co miesiąc zaprosi dwoje polityków, którzy – zgodnie z formułą programu – nie będą mogli uciec od trudnych pytań. Gości pytać będzie Radomir Wit, a także studenci, dziennikarze i inne osoby, które chcą skomentować rzeczywistość polityczną i społeczną, spierać się i walczyć o swoją wizję świata.

Jak informuje nadawca, program będzie miał interaktywny charakter, znajdzie się w nim przestrzeń także dla internautów. Pojawiać się będą specjalne sondy i czerwone przyciski. Prezenter i politycy będą mogli ich użyć, gdy ktoś będzie mijał się z prawdą.

– Chcemy, żeby powstała przestrzeń, gdzie będzie możliwość konfrontacji wizji świata młodych z tym, co robią i robili politycy – mówi Radomir Wit, prowadzący program. – Dziś politycy mają problem z młodymi wyborcami – nie potrafią, a może nie chcą ich zrozumieć. I nawet gdy ich słuchają, to głównie po to, by uniknąć zarzutów ignorowania. A później i tak robią swoje. W naszym programie na uniki nie będzie miejsca.

Premiera „Bez kitu” w piątek, 5 listopada o godzinie 20:30 w TVN24 GO. Program będzie ukazywał się raz z miesiącu.