Telenowela „Leśniczówka” od 2 marca w TVP1. W piątki zastąpi „Klan”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mtom

TVP1 od 2 marca będzie emitować nową telenowelę w reżyserii Macieja Żaka. Według nieoficjalnych informacji portalu omediach.info, „Leśniczówka” będzie emitowana po dwa odcinki w piątki od 17:55 w miejscu „Klanu”.

Nowa produkcja TVP opowiada o leśniczówce, do której po nagłej śmierci dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Katarzyna wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw.

Jak zapowiadają autorzy produkcji, życie w tytułowej „Leśniczówce” to tylko pozorna odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością – rodzinne tajemnice mają nawiązywać m.in. do  historii Polski.

W rolach głównych m.in.: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz, Anna Seniuk, Henryk Talar, Krystyna Tkacz, Weronika Książkiewicz, Krzysztof Globisz.