Telewizja Metro będzie miała pasmo dla dzieci

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Poranne pasmo dla dzieci w Telewizji Metro.

Nowe pasmo zadebiutuje na antenie Metra od poniedziałku, 2 października. Będzie emitowane od poniedziałku do piątku między godziną 6:00 a 7:00. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. New Looney Tunes, Batwheels oraz Tom i Jerry Show.

Kiedy będzie można obejrzeć wymienione kreskówki?

Telewizja Metro planuje emitować w poniedziałki i wtorki Nowe Zwariowane Melodie. One będą w ramówce o godzinie 6:30. Seria opisuje nowe perypetie Królika Bugsa oraz jego przyjaciół, m.in. Kojota, Diabła Tasmańskiego, Yosemite Sama i wielu innych. W każdym odcinku główny bohater stanie do walki ze swoimi wrogami – jednak nie sam – ale z pomocą nowych przyjaciół: wiewiórki Squeaksa oraz Wielkiej Stopy.

Od środy do piątku w porze Królika Bugsa emitowana będzie animacja „Tom i Jerry Show”. To nowa wersja opowiadającej o odwiecznej walce kota z myszą z pewnego domostwa. Wcześniej, bo o godzinie 6:00, stacja nada dwa odcinki serialu „Batwheels”. Fabuła skupia się na przygodach grupy niezwykłych pojazdów, które łączą siły, aby wspólnie zwalczać przestępczość i dbać o bezpieczeństwo Gotham City. Batwheels jest pierwszą kreskówką DC Comics adresowaną do najmłodszego, przedszkolnego widza.

Co to Telewizja MetroMetro?

Metro jest kanałem ogólnodostępnym należącym do TVN Warner Bros. Discovery. Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-8) oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.