TOP 10 Tidal

Telewizja Mixtape rozpoczyna współpracę z Tidal Polska. 15 stycznia premiera listy „TOP 10 Tidal”

mbog

Od 15 stycznia na antenie telewizji Mixtape prezentowane będzie notowanie najpopularniejszych rapowych utworów w aplikacji Tidal. Nowe pasmo będzie powstawać we współpracy z Tidal Polska.

„TOP 10 Tidal” to cotygodniowe zestawienie najlepszych piosenek z gatunku polskiego rapu. Pasmo ma mieć charakter listy przebojów. Notowanie premierowo będzie można obejrzeć w piątki o godzinie 19:00. Ponadto pasmo będzie powtarzane w tygodniu o różnych porach dnia.

Dodatkowo, w ramach współpracy z serwisem Tidal Polska, w aplikacji pojawiły się playlisty z wyselekcjonowanymi przez redakcję muzyczną utworami podzielonymi tematycznie zgodnie z ramówką Mixtape TV. Na playliście „Mixtape Klasyka Gatunku” znalazły się utwory takie jak „Plus i minus” grupy Kaliber 44 czy „Jestem Bogiem” Paktofoniki. Natomiast „Mixtape Młodzi Zdolni” zawiera piosenki młodych artystów, między innymi raperów Mata, schafter i Sobel. Redakcja przygotowała również playlisty: „Mixtape Bezsenni”, „Mixtape Hip Hop nie ma granic”, „Mixtape Więcej Ruchów” oraz „Mixtape Osiedlowo”.

Mixtape – telewizja muzyczna poświęcona muzyce Hip-Hop

Mixtape to nowy kanał muzyczno-rozrywkowy w całości poświęcony zarówno klasyce jak i najnowszym hitom w muzyce Hip-Hop. Misją stacji jest projekt „Młodzi Zdolni”, który ma na celu promocję młodych polskich artystów, którzy nie mają szans na zaprezentowanie swojej twórczości szerszej widowni. Jest obecnie jedyną na rynku, tematyczną stacją telewizyjną poświęconą w całości kulturze Hip-Hop. Kanał, który należy do spółki SandBoxMedia, jest dostępny w sieciach kablowych.

Logo MixTape TV
Logo Mixtape