Telewizja Polska ruszyła z podcastem „Bądźmy Razem”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

Polski nadawca publiczny dołącza do innych mediów realizujących własne podcasty.

Podcast „Bądźmy Razem” ma na celu przybliżenie sylwetek gości jak i również pokazywać tajniki powstawania programów emitowanych w tak zwanej telewizji publicznej. Do programu zaproszono osoby związane z TVP oraz inne ze świata show-biznesu. Na początek opublikowano odcinki ze Sławomirem i Kajrą, Viki Gabor i Laurą Bączkiewicz oraz Małgorzatą Tomaszewską. Program prowadzą Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Z Idą mamy pociąg do nieutorowanych niekończących się rozmów. Tu nie ogranicza nas czas, naszych gości także. Poznamy ich bliżej, zapytamy, co im i nam w duszy gra oraz nic nie wytniemy. Pomysł zrodził się dwa lata temu. Musiał dojrzeć, tak samo, jak nasza wizja, w którym kierunku właściwie mamy jechać – mówi o nowym projekcie Aleksander Sikora.

Kiedy nowe odcinki podcastu TVP? Gdzie słuchać?

Nadawca ma zamieszczać premierowe epizody co środę o godzinie 11:11. Mają być one dostępne na platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts) oraz na YouTube (nagranie dostępne w jakości 4K). Podcast jest dostępny za darmo.