Dariusz Dąbski

Telewizja Puls podpisuje umowę z Polsat Media na sprzedaż czasu reklamowego

mbog

Od 1 stycznia 2021 roku biuro reklamy Polsat Media będzie reprezentować kanały TV Puls i Puls 2 w zakresie sprzedaży czasu reklamowego. Polsat Media będzie wyłącznym reprezentantem handlowym kanałów.

Do końca roku partnerem handlowym TV Puls będzie firma TVN Media. Spółki te współpracowały ze sobą przez 10 lat.

Polsat Media wygrał w tym roku konkurs na sprzedaż reklam naszych kanałów. TV Puls i PULS 2 cały czas dynamicznie się rozwijają, będziemy nadal inwestować w naszą ofertę programową i jej promocję. Planujemy również inwestować w inne obszary związane z produkcją treści oraz licencji. Mamy nadzieję, że współpraca z Polsat Media wygeneruje dodatkowe bodźce dla dalszego rozwoju Telewizji Puls – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Cieszymy się, że tak duży gracz dołączy do portfolio Polsat Media. W 2021 rok wchodzimy z bardzo ciekawą ofertą reklamową, powiększoną o Interię i kanały należące do Telewizji Puls – komentuje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Telewizja Puls jest nadawcą dwóch ogólnopolskich kanałów: TV Puls i Puls 2. W ofercie stacji znajdują się autorskie seriale (m.in. „Lombard. Życie pod zastaw”), programy rozrywkowe, a także wydarzenia artystyczne i kabaretowe. Kanały prezentują również polskie i zagraniczne filmy. Telewizja Puls współpracuje z wytwórniami takimi jak: Disney, NBC Universal, Monolith, ViacomCBS i Sony Pictures Television.

Na początku 2017 roku Cyfrowy Polsat przesunął kanał TV Puls z pozycji 84. na 157. Wówczas Telewizja Puls wezwała spółkę do przywrócenia dotychczasowej pozycji, a następnie skierowała sprawę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Do tej pory kanał TV Puls w Cyfrowym Polsacie jest na pozycji 157., a Puls 2 nie jest dostępny.