Telewizja Puls wraca z Wigilijnym Blokiem Reklamowym. Kiedy emisja?

  • Telewizja
Autor: rafs

Telewizja Puls znowu wyemituje specjalny program. Będzie to Wigilijny Blok Reklamowy. Stacja tym samym kontynuuje swoją tradycję.

Wpływy z Bloku zostaną przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, która w tym roku obchodzi 10-lecie działalności na rzecz poprawy jakości życia seniorów w Polsce.   Wpływy z ostatniej edycji Wigilijnego Bloku Reklamowego #TvPulsSeniorom zasiliły budżet, z którego Fundacja TV Puls „Pod Dębem” realizuje projekty dla swoich podopiecznych Seniorów – mieszkańców 50 Domów Pomocy Społecznej. To już 4000 osób.

To już kolejny rok, w którym zapraszamy na Wigilijny Blok Reklamowy #TvPulsSeniorom. Cieszymy się, że wspólnie z Widzami i Partnerami Telewizji Puls oraz Partnerami naszej Fundacji „Pod Dębem” możemy w tym szczególnym dniu angażować się w pomoc najbardziej potrzebującym Seniorom. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” od 10 lat wspiera Seniorów. Przez ten czas zainicjowaliśmy wiele projektów, m.in. „Sieć Pokoleń – bezpieczny Senior online” czy „Wspólny Obiad Pod Dębem”. W Wigilię po raz kolejny wspólnie możemy pomóc – oglądając na TV Puls specjalny Charytatywny Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie Podopiecznych naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie – powiedziała Erin Dąbska, Prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Kiedy emisja Wigilijnego Bloku Reklamowego w TV Puls?

Blok zostanie wyemitowany w niedzielę 24 grudnia o godz. 15.30 w TV Puls przed filmem „Królewna Śnieżka” z Julią Roberts i Lily Collins. Podopiecznym Fundacji TV Puls „Pod Dębem” można pomagać przez cały rok, wysyłając SMS o treści WSPIERAM pod numer 72165.