Telewizja WP z „otwartym oknem” dla abonentów UPC

  • Telewizja
Autor: mtom

UPC udostępnił bezpłatnie kanał Wirtualnej Polski dla abonentów posiadających pakiet Select lub Max. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. najnowszy sezon „Ucha Prezesa”. Jak zapowiada nadawca, dostęp do sygnału Telewizji WP będzie mieć około 1 milion klientów Telewizji Cyfrowej UPC.

Po raz pierwszy serial autorstwa Roberta Górskiego pt. „Ucho Prezesa” będzie można zobaczyć w telewizji wcześniej niż w serwisie YouTube. Emisja pierwszego odcinka nowego sezonu w Telewizji WP od 18 marca o godzinie 20:00, tuż po premierze w Showmax, która będzie miała miejsce 15 marca. W produkcji wystąpi m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magda Schejbal.

fot. National Geographic Channels/Olga Laris)

Oprócz tego, widzowie telewizji WP będą mogli zobaczyć nominowany do nagrody Emmy serial „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”, w którym Morgan Freeman w podróży po świecie odmiennych kultur pokaże, jak wiara ewoluowała pod wpływem czasu.

Kanał Wirtualnej Polski w UPC dostępny jest na kanale 23 i 158 (na dekoderze Mediabox) oraz 12 i 116 (na dekoderze Horizon).