„The Office PL” od października w Comedy Central

  • Telewizja
Autor: mab

W październiku na antenie Comedy Central zadebiutuje produkcja „The Office PL”. Serial miał swoją premierę niemal rok temu na antenach Grupy CANAL+ oraz w CANAL+ online.

„The Office PL” opowiada o perypetiach pracowników Kropliczanki, firmy produkującej wodę. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie.

Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady. Jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Jednak to właśnie jego posada okaże się być najbardziej zagrożona. W serialu biznesowe roszady przeplatają się z biurową codziennością pracowników.

Polska wersja jest tworzona przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka.

„The Office PL” w poniedziałki od godziny 21:00 w Comedy Central, od 24 października (emisja po dwa odcinki).

Drugi sezon niebawem w CANAL+

W lipcu zakończyły się prace na planie drugiego sezonu serialu „The Office PL”. Premiera nowych odcinków została zaplanowana na jesień bieżącego roku.

Główny bohater dostanie równoprawną przeciwniczkę, przed którą nagle będzie się musiał wykazywać większą czujnością. Wszystkie jego szalone pomysły będą musiały podlegać rewizji, bo obok jest bohaterka, która ma równie absurdalne pomysły. Teraz rozegra się walka, kto zdominuje i zawładnie tą biedną ekipą – opowiada Maciej Bochniak, reżyser serialu.

Premiera drugiego sezonu w CANAL+ PREMIUM i CANAL+ online.