„The Traitors. Zdrajcy” wiosną w TVN. Malwina Wędzikowska prowadzącą

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już 28 lutego na antenie TVN zadebiutuje program „The Traitors. Zdrajcy”. W roli prowadzącej widzowie zobaczą Malwinę Wędzikowską.

Formuła „The Traitors” inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej – nawet 500 tysięcy złotych.

Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry.

Ci którzy grają w grę planszową Mafia wiedzą, że to doskonała i sprawdzona rozrywka, w którą grać można całymi rodzinami i grupami znajomych. Zależało nam, by telewizyjna wersja spełniała tę samą rolę. Program odkrywa wiele tajemnic ludzkiej natury, wciągające jest analizowanie każdego gestu, słowa i zachowania uczestników. Nigdy do końca nie jesteśmy pewni czy skutecznie potrafimy odczytać intencje drugiego człowieka – komentuje Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN.

Walka o główną nagrodę – nawet 500 tysięcy złotych – rozegra się między tymi, którzy wytrwają w programie do końca. Jeśli w grupie uczestników, którzy dojdą najdalej, czyli potencjalnych zwycięzców będą tylko lojalni – to oni podzielą się zarobionymi pieniędzmi. Jednak jeśli wśród nich znajdzie się choć jeden zdrajca to on zgarnie całą pulę i zostanie zwycięzcą.

Mimo, że od nagrań do programu minęło już parę miesięcy, cały czas mam w sobie ogromny zachwyt nad tym formatem. To kompilacja świetnego serialu, malowniczej scenerii, emocjonującej gry i złożonych portretów psychologicznych uczestników – komentuje Malwina Wędzikowska, prowadząca program.

Zdjęcia do polskiej wersji powstały w belgijskim zamku Mielmont. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Zamek - The Traitors. Zdrajcy
fot. Warner Bros. Discovery w Polsce

„The Traitors. Zdrajcy” w środy o godzinie 21:35 w TVN, od 28 lutego.