Rusza druga edycja „The Voice Senior”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W sobotę, 2 stycznia widzowie telewizyjnej Dwójki zobaczą pierwsze odcinki nowej edycji „The Voice Senior”. W programie biorą udział muzykalnie uzdolnione osoby po 60. roku życia.

W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń. Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

Kiedy uczestnicy wchodzą na scenę świecą takim światłem, którego człowiek z naszym dorobkiem trenerskim może im jedynie pozazdrościć. Historie, które poznajemy prowokują nas samych do tego, żebyśmy opowiadali o sobie. Dzielimy się nie tylko umiejętnościami ale także doświadczeniami, tym co zdarzyło się w naszym życiu – zdradza Andrzej Piaseczny.

Uczestnicy „The Voice Senior” zgłosili się do programu, żeby mieć namiastkę uczucia zainteresowania, wzbudzenia w kimś emocji – ocenia Alicja Majewska.

Druga odsłona programu z seniorami w roli głównej będzie trwała dłużej względem emitowanej w ubiegłym roku. Widzowie zobaczą aż cztery odcinki „Przesłuchań w ciemno”, jeden półfinałowy oraz wielki finał. Zwycięzcę talent show wybiorą widzowie biorących udział w głosowaniu SMS. Drugą edycję poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

„The Voice Senior” już od 2 stycznia o godzinie 21:00 w TVP 2.