„The Wall. Wygraj marzenia” z Maciejem Kurzajewskim

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

8 marca TVP 1 pokaże pierwszy odcinek czwartego sezonu teleturnieju „The Wall. Wygraj marzenia”. Program powraca w nowej odsłonie, z nowym prowadzącym Maciejem Kurzajewskim.

„The Wall. Wygraj marzenia” to teleturniej oparty na amerykańskim formacie NBC. W każdym odcinku o nagrodę, która może wynieść nawet ponad milion złotych, walczy duet. Do programu mogą się zgłosić osoby pomagające innym ludziom – w myśl zasady „dobro powraca”. O wysokości głównej nagrody decydują rzuty kulami z 12-metrowej ściany. Uczestnicy gry mają przed sobą nie lada wyzwanie – nie tylko muszą znać poprawne odpowiedzi na pytania, ale również liczyć na to, że ściana będzie im przychylna. Producentem polskiej wersji jest firma Endemol Polska.

Nowym prowadzącym teleturniej będzie Maciej Kurzajewski. Prezenter jest doskonale znany widzom Telewizji Polskiej przede wszystkim z relacjonowania najważniejszych wydarzeń sportowych. Dziennikarz jest również współprowadzącym środowe „Wielkie Testy” w TVP 1. Pierwsze trzy sezony teletrunieju „The Wall. Wygraj marzenia” prowadził Paweł Orleański.

„The Wall. Wygraj marzenia” będzie można oglądać w piątki o godzinie 21:40 na antenie TVP 1. W poprzednich sezonach teleturniej pojawiał się godzinę wcześniej. Od 8 marca o godzinie 20:35 będzie emitowany nowy program rozrywkowy „To był rok!”.