Thriller psychologiczny „Matka” w wiosennej ramówce Telewizji Polsat

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

„Matka”, serial znany z platformy Polsat Box Go, pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat. Produkcja będzie emitowana w poniedziałkowe wieczory.

Główna bohaterka, dziennikarka śledcza – Agnieszka (Olga Bołądź), stara się pogodzić ze śmiercią 10-letniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii, mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat) dostaje pracę w Holandii, wydaje się, że jest to idealny moment na rozpoczęcie nowego życia.

Na przeszkodzie staje jej Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Rafał prosi Agnieszkę o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej. Nieświadoma szokującej prawdy, jaką odkryje, ponownie angażuje się w pozornie zamkniętą sprawę. Okazuje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju, Agnieszka zaczyna obsesyjnie szukać oprawców, którzy są bliżej niż myśli.

W obsadzie serialu znaleźli się również Maria Pakulnis, Olaf Lubaszenko, Mateusz Janicki, Adrianna Chlebicka i Małgorzata Pieczyńska. Thriller psychologiczny powstał według pomysłu Igora Brejdyganta, autora powieści kryminalnych. Współscenarzystą „Matki” jest Bartek Janiszewski. Producentem serialu jest TFP.

Emisja serialu „Matka” w poniedziałki o 20:00 w Polsacie, od 27 lutego. Wszystkie odcinki serialu można obejrzeć w serwisie Polsat Box Go.