Black Friday w Tidal, pakiet HiFi za 1 zł na 3 miesiące

  • Internet
Autor: mtom

Serwis Tidal oferujący użytkownikom dostęp do muzyki w tzw. streamingu ruszył z promocją na Black Friday – za 1 zł będzie można skorzystać z pakietu Hi-Fi na 3 miesiące. Promocja trwa do 6 grudnia br.

Pakiet HiFi (1 zl za 3 miesiące) oferuje jakość dźwięku wynoszącą nawet do 1411 kbit/s, możliwość słuchania 80 milionów piosenek i ponad 350 tys. wideo bez reklam i offline, usługę Tidal Connect, oraz autorskie playlisty stworzone przez ekspertów z branży muzycznej. Po 3 miesiącach miesięczna opłata za pakiet wyniesie 19,99 zł.

W promocji dostępny jest również pakiet HiFi Plus w cenie 2 zł za 3 miesiące. Umożliwia słuchanie wybranych utworów w 9216 kbit/s. Wspomniana usługa wspiera takie standardy jak: Master Quality audio, Dolby Atmos i Sony 360 Reality Audio. Dodatkowo nawet 10% opłaty za subskrypcję trafi do wykonawców. Ponadto w 2022 roku usługodawca zadeklarował wypłacanie dodatkowych tantiemów dla twórców najczęściej słuchanych przez użytkownika pakietu. Po 3 miesiącach miesięczna opłata za pakiet wyniesie 39,99 zł.

Oferta na Black Friday dostępna jest na specjalnej podstronie – tidal.com/offers/blackfriday

Nowa pakietyzacja Tidal – tańszy pakiet z lepszą jakością dźwięku

Od listopada br. Tidal wycofał standardowy pakiet Premium, który oferował jakość 320 kbit/s – na rzecz HiFi (1411 kbit/s), pozostawiając jednak niższą cenę (Dotychczas oferta HiFi kosztowała 39,99 zł). Z kolei dotychczasowy pakiet HiFi został zastąpiony przez HiFi Plus (9216 kbit/s) – obsługujący dodatkowe standardy dźwięku oraz ofertujący dodatkowe tantiemy dla konkretnych twórców słuchanych przez użytkowników.