TOK FM rusza z podcastem „Przedwojnie”. Autorem Maciej Miłosz

  • Radio
  • Agora
Autor: rafs

Radio TOK FM rozszerza swoją ofertę podcastów. Kolejnym z nich będzie audycja poświęcona dalszym losom Europy, także związanym z wojną w Ukrainie.

W programie „Przedwojnie” Maciej Miłosz wraz z ekspertami zastanawia się nad wojennymi scenariuszami dla Europy.  „Przedwojnie” to cotygodniowy cykl podcastów, który porządkuje wiedzę o wojnie i potencjalnych zagrożeniach. Autor w cyklu odpowiada na pytania dotyczące tego, czy zbliża się do nas pełnoskalowy konflikt zbrojny, na ile realny jest w najbliższym czasie atak Rosji z użyciem broni jądrowej. Również zadaje pytania dotyczące tego, jak wygląda wojna hybrydowa, którą już można obserwować w Europie, po czym można poznać nadchodzącą wojnę oraz jak może zareagować NATO na atak na jedno z państw członkowskich?

Za postprodukcję podcastu odpowiada Bartosz Dąbrowski, zaś grafikę przygotowała Karolina Klawińska. Producentką jest Magda Birecka.

Maciej Miłosz to dziennikarz od lat zajmujący się wojskiem i obronnością. Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Gdzie słuchać podcastu „Przedwojnie”?

Pierwszy odcinek podcastu „Przedwojnie” będzie dostępny w czwartek, 11 lipca dla wszystkich słuchaczy TOK FM. Następne odcinki będą jednak tylko dla subskrybentów TOK FM Premium na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Premiery nowych odcinków w kolejne wakacyjne czwartki.