Tomasz Sekielski z autorskim vlogiem w Wirtualnej Polsce

  • Internet
  • WP
Autor: mtom

Tomasz Sekielski rozpoczyna współpracę z Wirtualną Polską. Od czwartku, 19 kwietnia będzie realizował autorski vlog.

Jak zapowiada, w swoich filmach dla działu WP Opinie będzie relacjonował sprawy bieżące – dotyczące zarówno z Polski, jak i zagranicy. Bez tematów tabu i bez cenzury będę mówił o tym, co mnie porusza, interesuje, czasami śmieszy, a czasami wkurza. Będę mówił o wszystkim, co najważniejsze w otaczającym nas świecie – podkreśla Sekielski.

Tomasz Sekielski ma szczególną umiejętność maksymalnego angażowania czytelników i widzów w historie, które relacjonuje. Jego odważne komentarze zmuszają do zajęcia własnego stanowiska w sprawie. Dlatego cieszymy się, że użytkownicy Wirtualnej Polski będą mogli konfrontować swoje poglądy z tym, jak najbardziej aktualne wydarzenia widzi czołowy polski dziennikarz – mówi Marcin Ręczmin, szef działu opinii w Wirtualnej Polsce.

Tomasz Sekielski przez ponad rok był związany z Grupą ZPR – prowadził swój autorski program „Teraz ja!” oraz realizował serial dokumentalny „Teoria spisku” dla Fokus TV. W latach 2013-2016 był gospodarzem programu „Po prostu” w TVP1. Przez ponad 15 lat był związany z telewizją TVN i TVN24 – był m.in reporterem Faktów TVN, współprowadzącym „Teraz my” oraz autorem programu reporterskiego „Czarno na białym”. Wcześniej pracował m.in w radiu VOX, w radiu Wawa oraz RDC. Na początku 2018 roku uruchomił kanał w serwisie YouTube.