Tomasz Sekielski nowym prowadzącym Onet Rano

  • Internet
  • Onet
Autor: mbog

Tomasz Sekielski został gospodarzem „Onet Rano”. 28 listopada po raz pierwszy poprowadził poranne pasmo publicystyczno-informacyjne Onetu.

Tomasz Sekielski jest dziennikarzem, reporterem, twórcą filmów dokumentalnych i pisarzem. Przez kilkanaście lat współpracował z TVN – był między innymi: reporterem „Faktów TVN” oraz prowadzącym „Teraz my!”„Czarno na białym”. Od 2012 do 2015 roku był gospodarzem poranków w Radiu TOK FM. Prowadził również program „Po prostu” w TVP1, a także „Woronicza 17” w TVP Info. Od 2016 roku był związany z kanałami Grupy ZPR. Prowadził program „Teraz ja!” na antenie Nowa TV oraz realizował serię dokumentów „Tomasz Sekielski. Teoria spisku” dla Fokus TV. Współpracował też z tygodnikiem Newsweek oraz Wprost. Sekielski zrealizował dwa filmy dokumentalne: „Władcy Marionetek” oraz „8:38”.

Nasz poranny program stał się dla wielu widzów obowiązkową audycją, z którą zaczynają dzień. „Onet Rano” zapewnia dawkę najnowszych informacji, komentarz do bieżących wydarzeń i rozmowy z ciekawymi ludźmi. Chcemy robić najlepszy program i dlatego ogromnie się cieszę, że Tomasz Sekielski dołączył do ekipy prowadzących „Onet Rano”. To wyjątkowy dziennikarz, i jestem pewna, że jego obecność w programie przyciągnie kolejnych widzów i wzmocni silną markę Onetu. – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Tomasz Sekielski przejmie stery porannego „Onet Rano” raz w tygodniu. W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu poprowadzi Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna i Piotr Kędzierski.

Bez wątpienia ze względu na formułę audycji, prowadzenie Onet Rano będzie dla mnie nowym wyzwaniem i doświadczeniem zawodowym. Nie obawiam się tego, wręcz przeciwnie motywuje mnie to do działania. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią znakomitego zespołu ludzi, którzy przygotowują i realizują ten program. Ich pasja i profesjonalizm sprawiły, że „Onet Rano” zajął znaczące miejsce pośród audycji publicystyczno-informacyjnych, jakie oferują widzom polskie media – mówi Tomasz Sekielski.

„Onet Rano” to cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach „Onet Rano #Wiem”, wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach „Onet Rano #wPodróży”, a także podróżniczy „Onet on Tour” realizowany z krajów Europy i świata.

„Onet Rano” można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 7:55 na stronie Onet.pl oraz w mediach społecznościowych.