Policjanci z sąsiedztwa

Trwają nagrania drugiego sezonu „Policjantów z sąsiedztwa”. Premiera we wrześniu w Telewizji WP

rafs

22 września w Telewizji WP odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Na widzów czekają nowe miasta, nowi funkcjonariusze policji i nowe interwencje.

Ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków „Policjantów z sąsiedztwa”. W drugim sezonie ponownie wystąpią Kamil i Łukasza z Jeleniej Góry oraz Żaneta i Andrzej z Sieradza. Nowi bohaterowie to: Daria i Radek z Olsztyna, Karol i Patryk z Białegostoku, Mariusz i Szymon z Raszkowa oraz Kamil i Amadeusz z Kalet.

Zdjęcia do serialu „Policjanci z sąsiedztwa” rozpoczęły się w czerwcu br. Seria liczy dziesięć odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

O serialu „Policjanci z sąsiedztwa”

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial dokumentalny przedstawiający prawdziwe życie funkcjonariuszy policji zamieszkujących mniejsze i średnie miasta w Polsce. Bohaterowie zajmują się nie tylko interwencjami i pościgami. Ich codzienność to głównie rozwiązywanie konfliktów sąsiedzkich, pomoc bezpańskim psom, wypadki drogowe czy drobne kradzieże. Partnerzy spędzają ze sobą całe dnie, więc oprócz zawodowych spraw łączy ich często przyjaźń. Program pokazuje zawodowe kulisy życia policjantów, ale jest także okazją, by poznać funkcjonariuszy z prywatnej strony – treningi, chwile wytchnienia z rodziną. W nowym sezonie widzowie poznają ośmiu nowych bohaterów i będą śledzić dalsze losy dwóch par z poprzedniego sezonu.