Trzeci sezon „Nowych Zwariowanych Melodii” od 19 listopada w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

19 listopada do telewizji Boomerang powrócą z nowymi przygodami postacie „Zwariowanych Melodii”. Tym razem Królika Bugsa czeka spotkanie z wygłodniałymi trollami, a Daffy’ego nieodwzajemniona miłość do chłodnej z natury łabędzicy.

Królik Bugs, Kaczor Daffy oraz Prosiak Porky od ponad siedemdziesięciu lat goszczą na ekranach telewizorów. Bohaterowie pojawią się teraz na antenie Boomeranga w trzecim sezonie „Nowych Zwariowanych Melodii”.

W nowych odcinkach Królik Bugs spotka się z parą niezwykle złośliwych trolli. Stwory spróbują zrealizować niecny plan i zaserwować sprytnego bohatera jako przekąskę dla swojego przywódcy. Kiedy indziej widzowie zobaczą, jak Daffy po wizycie u optometrysty straci na jakiś czas ostrość widzenia. W efekcie kaczor zakocha się na zabój w lodowej rzeźbie tajemniczej łabędzicy i z całych sił będzie walczył o to, by odwzajemniła ona jego uczucia.

Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada w Boomerangu. Emisja codziennie o godzinie 16:40.