Trzeci sezon programu „Druga twarz”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

17 marca, w niedzielę telewizja TTV pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu programu „Druga twarz”. Eksperci ponownie dokonają metamorfoz, które dadzą szansę bohaterom na zaakceptowanie siebie.

Program „Druga twarz” pomaga osobom, które z powodu swojego wyglądu zmagają się z brakiem akceptacji i wykluczeniem. Bohaterom, którzy mają już dość życia w cieniu swoich kompleksów, doradzają eksperci: modelka Karolina Gilon, projektantka i stylistka Malwina Wędzikowska, fotograf Marcin Tyszka oraz fryzjer Łukasz Urbański.

W trzecim sezonie do studia „Drugiej twarzy” zapuka Zuzanna, która jeszcze do niedawna była mężczyzną. Widzowie poznają również 60-letnią fankę czarów i kultury gotyckiej oraz byłego więźnia, który dopiero co zakończył odsiadkę. Ponadto w programie zostanie pokazane, jak miłość do idola może zrujnować szansę na udaną randkę i jakim cudem figura modelki może odstraszać mężczyzn. Eksperci pomogą też fance Woodstocku, która niedługo wychodzi za kibica piłki nożnej i licealiście, któremu grozi wydalenie ze szkoły.

Nowe odcinki „Drugiej twarzy” będzie można oglądać od 17 marca, w niedziele o godzinie 22:00 na antenie TTV.