Trzy pakiety Viaplay od marca. Sprawdź ceny!

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

Począwszy od marca br. Viaplay wprowadza nowe pakiety abonenckie. Najtańszy z nich będzie kosztować 15 złotych miesięcznie.

Dotychczasowa oferta poszerzy się o pakiety Medium oraz Films & Series. Pakiet Total ma kosztować 55 złotych miesięcznie i zawierać wszystkie treści dostępne w Viaplay, w tym wszystkie transmisje sportowe. Od początku 2023 roku można go zakupić w subskrypcji rocznej, wówczas jego cena to 44 złote miesięcznie. Do końca 2022 roku pakiet kosztował 33,25 złotych miesięcznie przez 12 miesięcy.

Środkowy pakiet (Medium) będzie 15 złotych tańszy. W ramach niego użytkownik będzie mógł oglądać wszystkie filmy i seriale. Nie będzie oferował transmisji Premier League, gal KSW czy wyścigów Formuły 1. Najtańszym pakietem oferowanym przez skandynawską platformę streamingową będzie pakiet tylko z filmami i serialami. On będzie kosztował 15 złotych. Podobny układ pakietów oferowany jest w Norwegii i Szwecji.

Minął już ponad rok od uruchomienia serwisu streamingowego Viaplay w Polsce i możemy stwierdzić, że był to dla nas bardzo udany okres, w trakcie którego pozyskaliśmy ponad milion polskich klientów. W związku z ciągłym rozwojem naszej usługi, zwiększaniem oferty dostępnych treści oraz wiedzy dotyczącej rynku, wprowadzamy w Polsce nowe pakiety abonamentowe, obejmujące różne warianty cenowe. Dzięki poszerzeniu wachlarza oferowanych opcji, subskrybenci serwisu Viaplay będą mieli większy wybór, umożliwiający im skorzystanie z tych propozycji, które najbardziej odpowiadają ich oczekiwaniom; dając jednocześnie jeszcze większej liczbie polskich klientów powód do wypróbowania naszych usługpodkreśla Alexander Bastin, EVP & CCO, Continental Europe & Baltics, Viaplay

Jak wybrać swój pakiet Viaplay?

Klienci zainteresowani nowymi pakietami abonamentowymi mają możliwość zmiany warunków swojej subskrypcji w ustawieniach konta Viaplay. Wysokość opłaty pobieranej od dotychczasowych subskrybentów Viaplay „Total”, którzy nie zmienią swojego pakietu, zostanie automatycznie zaktualizowana do nowej ceny przy pierwszym rozliczeniu następującym po 1 marca 2023 roku. Każdy z klientów Viaplay otrzyma wszystkie niezbędne informacje w wiadomości e-mail. Pakiety Viaplay można nabyć na stronie internetowej platformy.