Turniej finałowy Billie Jean King Cup 2023 w Pilot WP. Transmisja za darmo w Telewizji WP

  • WP
Autor: rafs

Pilot WP przygotował oprawę spotkań w ramach finałów Billie Jean King Cup 2023.

W składzie reprezentacji Polski wystąpią: Magda Linette – najbardziej doświadczona zawodniczka powołana do polskiej reprezentacji, ale również Magdalena Fręch, która obecnie zajmuje 79. miejsce w światowym rankingu. Kadrę uzupełniają Weronika Falkowska, Martyna Kubka oraz Katarzyna Kawa

Studio do meczów Polek, finał turnieju również za darmo w Telewizji WP

Swój pierwszy mecz w grupie C Polki zagrają w czwartek, 9 listopada z Kanadą ok. godz. 16.00, a w piątek z Hiszpanią. Tegoroczny turniej będą mogli oglądać zalogowani użytkownicy platformy Pilot WP, którzy wykupią odpowiednią subskrypcję (najtańsza kosztuje 14,99 zł). Studio do meczu Polek rozpocznie się około godziny 16.00. Prowadzącymi będą Paweł Pawłowski oraz Dominika Pawlik – szefowa działu tenisa w serwisie WP SportoweFakty, którzy przeprowadzą ciekawe rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Wśród komentatorów sportowych wydarzenia znajdą się m.in.: Marek Furjan, Katarzyna Strączy, Paula Kania-Choduń (była reprezentantka Polski w tenisie), Przemysław Pozowski, Maciej Szcześniewski, Michał Gryckiewicz oraz Marcin Boguszewicz. Reporterem w Sewilli będzie Mateusz Puka – dziennikarz WP SportowychFaktów.

W niedzielę, 12.11.2023 odbędzie się wielki finał turnieju. Mecz zaplanowano na godzinę 15:00. Tego dnia dowiemy się, która z reprezentacji otrzyma puchar turnieju Billie Jean King Cup 2023 i tytuł mistrzowski. Finał będzie można oglądać na platformie Pilot WP, za darmo w naziemnej Telewizji WP lub śledzić relację w serwisie WP SportoweFakty.

Finały Pucharu Davisa również w Pilot WP

Finał Pucharu Davisa 2023 został zaplanowany w dniach 21-26 listopada w hiszpańskiej Maladze. W ramach partnerstwa Pilot WP udostępni publiczności wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem. Aby obejrzeć spotkania, trzeba wykupić transmisję za 9,99 zł. Natomiast jeżeli ktoś wykupił transmisję z BJK Cup, będzie dostępna opcja dodatkowa za 5 zł brutto za dostęp do turnieju.

Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że zostaliśmy wyłącznym partnerem do transmitowania finałów Pucharu Billie Jean King i Pucharu Davisa. Platforma Pilot WP to z pewnością dobre miejsce dla wielkiego sportu, dlatego wiemy, że nie zawiedziemy naszych kibiców. Dostarczanie angażujących i emocjonujących treści to nasz główny cel, dlatego z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie turniejów i możliwość wspólnego przeżywania sportowych emocji – mówi Radek Jaworski, dyrektor platformy Pilot WP.