TV Puls i Puls 2 zostają w ofercie TVN Media

  • Telewizja
Autor: mnie

Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2, oraz TVN Media podpisały umowę o kontynuacji współpracy w zakresie sprzedaży czasu reklamowego.

Od 1 stycznia 2019 roku Biuro Reklamy TVN Media, pod marką Premium TV, będzie kontynuować współpracę na wyłączną reprezentację handlową Telewizji Puls w zakresie sprzedaży spotów reklamowych. TVN Media sprzedaje czas reklamowy TV Puls od 2011 roku, a kanału Puls 2 od początku jego istnienia – od lipca 2012 roku.

– Dla Telewizji Puls priorytetem jest dalszy stabilny rozwój. Dobra współpraca i wysoka jakość obsługi brokerskiej dają nam możliwość i komfort skoncentrowania się na potrzebach naszych widzów – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

– Obserwujemy sukces stacji i wierzymy, że nasz codzienny wysiłek przyczynia się do jej rozwoju. Propozycja programowa TV Puls i Puls 2 trwale wpisała się w potrzeby widzów tworząc wartościowe środowisko komercyjne – powiedział Piotr Tyborowicz, Członek Zarządu TVN i Discovery Polska/Dyrektor Biura Reklamy TVN Media.