TV Puls pokaże charytatywny blok reklamowy

  • Telewizja
Autor: mbog

Podobnie jak w ubiegłym roku, TV Puls wyemituje w Wigilię charytatywny blok reklamowy „TV Puls Seniorom”. Wpływy z emisji reklam zostaną w całości przekazane Fundacji „Pod Dębem”.

Charytatywny blok reklamowy „TV Puls Seniorom” zostanie wyemitowany w Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia o godzinie 18:00, tuż przed emisją filmu „Opowieść wigilijna” Roberta Zemeckisa. W tym roku odbędzie się druga edycja tej akcji.

Naszą wrażliwość na los osób starszych manifestujemy każdego dnia od blisko 9 lat – kreujemy ogólnopolskie akcje, dostarczamy specjalistyczny sprzęt, edukujemy, przekazujemy dary rzeczowe. Wszystko z myślą o Seniorach, aby ulżyć im w samotności, tęsknocie za bliskimi czy w problemach zdrowotnych. Każdy uśmiech, który uda nam się wywołać, utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy, ma sens. Drobny gest pomocy – dla Podopiecznych naszej Fundacji jest prawdziwym wsparciem! Zadbajmy wspólnie o piękne Święta dla samotnych Seniorów! – powiedziała Erin Dąbska, pomysłodawczyni, założycielka i Prezes Fundacji „Pod Dębem”.

W spocie promującym akcję wystąpili aktorzy znani z produkcji TV Puls. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcają Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka, Arkadiusz Tańcula („Lombard. Życie pod zastaw”) oraz Patryk Janas, Katarzyna Taracińska-Badura, Teresa Gałczyńska i Roman Szczeblewski („Rodzinny interes”).

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest organizacją, która nieprzerwanie od 2013 roku pomaga Seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Ponadto wspiera mentalnie i materialnie potrzebujących przedstawicieli „Srebrnego Pokolenia”. Pomysłodawczynią, założycielką i Prezesem Fundacji TV Puls „Pod Dębem” jest Erin Dąbska.