Projekt Lady Casting

TVN poszukuje uczestniczek do piątej edycji „Projekt Lady”

mbog

Wystartował casting do kolejnej edycji programu „Projekt Lady”. Telewizja TVN poszukuje dziewczyn, które chciałyby zmienić swoje zachowanie.

Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej programu. Osoby, które chcą wystąpić w show, muszą napisać między innymi o najważniejszej osobie w życiu, największym marzeniu, a także o swoim stylu ubierania. Casting do piątej edycji trwa do 15 lutego 2020 roku.


„Projekt Lady” jest programem typu reality-show, w którym bierze udział kilkanaście kontrowersyjnych i niepokornych dziewczyn. Chcą one zmienić swoje zachowanie, odciąć się od poprzedniego sposobu bycia. Uczestniczki podczas programu uczą się między innymi tańca oraz zachowania przy stole. Eksperci pomagają również uczestniczkom uwierzyć w siebie oraz pokonać kompleksy.

Pierwsza edycja reality-show była pokazywana latem 2016 roku. Zdjęcia do poprzedniej edycji ruszyły w marcu i były realizowane w Pałacu Rozalin. Czwartą edycję można było oglądać od 20 maja w telewizji TVN. Producentem programu jest Golden Media Polska.