TVN poszukuje uczestniczek do piątej edycji „Projekt Lady”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Wystartował casting do kolejnej edycji programu „Projekt Lady”. Telewizja TVN poszukuje dziewczyn, które chciałyby zmienić swoje zachowanie.

Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej programu. Osoby, które chcą wystąpić w show, muszą napisać między innymi o najważniejszej osobie w życiu, największym marzeniu, a także o swoim stylu ubierania. Casting do piątej edycji trwa do 15 lutego 2020 roku.


„Projekt Lady” jest programem typu reality-show, w którym bierze udział kilkanaście kontrowersyjnych i niepokornych dziewczyn. Chcą one zmienić swoje zachowanie, odciąć się od poprzedniego sposobu bycia. Uczestniczki podczas programu uczą się między innymi tańca oraz zachowania przy stole. Eksperci pomagają również uczestniczkom uwierzyć w siebie oraz pokonać kompleksy.

Pierwsza edycja reality-show była pokazywana latem 2016 roku. Zdjęcia do poprzedniej edycji ruszyły w marcu i były realizowane w Pałacu Rozalin. Czwartą edycję można było oglądać od 20 maja w telewizji TVN. Producentem programu jest Golden Media Polska.