TVN Turbo przejmuje transmisję z Rajdu Barbórka

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mnie

W sobotę, 1 grudnia o godz. 18:15 TVN Turbo po raz pierwszy będzie transmitować Rajd Barbórka – Kryterium Asów na Karowej. W czasie relacji nie zabraknie rozmów z zawodnikami tuż przed, jak i zaraz po starcie, komentarzy ekspertów oraz motoryzacyjnych informacji prosto ze strefy serwisowej.

Zwieńczeniem 56. Rajdu Barbórka, legendarnej imprezy zamykającej sezon rajdowy w Polsce, będzie Kryterium Asów na ulicy Karowej. W rywalizacji o jedno z najbardziej prestiżowych trofeów w polskim świecie sportów motorowych, czyli Statuetkę Pani Karowej, udział weźmie 45 najlepszych zawodników.

Kryterium Asów na ulicy Karowej w Warszawie widzowie będą mogli obejrzeć po raz pierwszy na antenie TVN Turbo. Wyścig o Statuetkę Pani Karowej komentować będą Borys Czyżewski i Tomasz Czopik. Z zaproszonymi gośćmi w studio porozmawia Adam Kornacki. Grzegorz Duda w strefie serwisowej opowie widzom o autach biorących udział w rywalizacji oraz przeprowadzi rozmowy z kierowcami tuż przed startem, a na mecie Patryk Mikiciuk wraz z zawodnikami na gorąco skomentują przejazdy.

Przed startem emisji na antenie, na kanale YouTube TVN Turbo pojawią się specjalne materiały video – wywiady oraz relacje z przejazdów legendarnych rajdówek.

W poprzednich latach Rajd Barbórka można było śledzić w Telewizji Polskiej.