TVN Warner Bros. Discovery zapowiada zimowy sezon 2022/2023

rafs

TVN Warner Bros. Discovery odkryło swoje karty na sezon sportów zimowych 2022/2023.

Od listopada aż do początku kwietnia nadawca pokaże rywalizację w Pucharach Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie i skokach narciarskich. Również stacja planuje transmisje z Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. TVN Warner Bros. Discovery zapowiada ponad 1100 godzin relacji na żywo z ponad 500 wydarzeń. Kulminacyjnymi momentami sezonu będą mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Planicy, w narciarstwie alpejskim w Courchevel i w narciarstwie dowolnym i snowboardzie w Bakuriani.

Przed nami ponad pięć miesięcy wypełnionych transmisjami z aren zimowych. Będziemy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego – na stokach, skoczniach, lodowiskach i trasach biegowych. Sporty zimowe zawładną nie tylko ramówkami Eurosportu 1 i Eurosportu 2. W TVN pokażemy skoki narciarskie, a w Metrze biegi – zarówno w ramach Pucharu Świata, jak i w trakcie mistrzostw świata. Wszystkie transmisje telewizyjne, a także szereg dodatkowych relacji i treści dostępne będą na żywo, na żądanie i bez reklam w Eurosporcie Extra w Playerze. W ubiegłym roku wspólnie kibicowaliśmy naszym reprezentantom podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich, a teraz będziemy trzymać za nich kciuki w trakcie drugiej najważniejszej imprezy sportowej na świecie – mistrzostw świata.

Konkursy skoków na mistrzostwach świata w Planicy po raz pierwszy w historii emitowane będą nie tylko w Eurosporcie, ale także w TVN. Wspólne wspieranie reprezentantów Polski i podziwianie rywalizacji na najwyższym poziomie to wspaniała rozrywka i bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy ją zaoferować widzom kanałów i platform TVN Warner Bros. Discoverypowiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i członek zarządu TVN Warner Bros. Discovery

Skład zespołu Eurosportu na sezon 2022/2023

Eurosport zaoferuje swoich komentatorów i ekspertów jak Justyna Kowalczyk, Marek Rudziński, Igor Błachut, Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora, Jakub Kot, Magdalena Pałasz, Krzysztof Biegun i Marcin Szafrański. Studio Eurosportu ma trwać cały dzień. Prowadzić je mają Michał Korościel i Paweł Kuwik. W przypadku skoków narciarskich nadal będą osobne studia w Eurosporcie 1 i TVN. Grupa planuje realizację studiów z miejsca wydarzenia, gdy będą najważniejsze zawody. Podczas wszystkich mają być obecni reporterzy TVN Warner Bros. Discovery.

Eurosport w internecie

Grupa chce urozmaicić transmisje o teleportację gwiazd sportu i ekspertów do studia. Tak było w przypadku tenisa czy poprzedniego sezonu skoków narciarskich. W internecie Eurosport ma publikować także w mediach społecznościowych materiały wideo z zapowiedziami, analizami i wspomnieniami Justyny Kowalczyk (dwukrotna mistrzyni olimpijska, czterokrotna triumfatorka Pucharu Świata). Warner Bros. Discovery międzynarodowo będzie współpracował także z Martinem Schmittem (byłym mistrzem olimpijskim, mistrzem świata w skokach narciarskich, zdobywcą Pucharu Świata) oraz Tiną Maze (mistrzynią olimpijską i mistrzynią świata w narciarstwie alpejskim) Tak jak poprzednio sporty zimowe mają mieć swoje miejsce w programach informacyjnych TVN i TVN24.