TVN24 GO i Onet Premium w jednym pakiecie. Jak kupić?

  • Internet
  • Onet
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Wspólny projekt TVN Warner Bros. Discovery i Ringier Axel Springer Polska.

TVN24 GO i Onet Premium będą oferowane w jednym pakiecie. Dzięki ofercie można zakupić pakiet łączący Onet Premium oraz TVN24 GO. Dodatkowo użytkownicy mają możliwość zalogowania się na obu serwisach za pomocą własnych loginów tj. kontem TVN i poprzez O!Konto.

Bardzo się cieszę, że uruchamiamy kolejny wspólny projekt z TVN Warner Bros. Discovery. Wierzę we współpracę i partnerstwa, bo dzięki nim liderzy rynku mogą tworzyć unikalne, atrakcyjne rozwiązania dla użytkowników.  Wspólny pakiet Onet Premium z TVN24 GO łączy w sobie wysokiej jakości treści dziennikarskie i znakomite podcasty z dostępem do telewizji informacyjnej i bogatej bazy filmów dokumentalnych. Wierzymy, że będzie to w niedalekiej przyszłości najbardziej popularny tego typu pakiet subskrypcyjny w Polsce – mówi Aleksander Kutela, CEO Ringier Axel Springer Polska.

Dzięki jednemu zakupowi internauta ma dostęp do treści dwóch serwisów subskrypcyjnych w kraju.  W TVN24 GO można obecnie oglądać wszystkie wyborcze programy, debaty i rozmowy – zarówno na żywo, jak i na żądanie w późniejszym terminie. W serwisie dostępne są także dodatkowe transmisje live z kampanijnych wydarzeń wszystkich wiodących komitetów.

Pakiet ten pokazuje, że wolne media chcą ze sobą współpracować i promować jakościowe dziennikarstwo oraz treści, które obecnie wzbudzają duże zainteresowanie zarówno widzów, jak i internautów. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom mówi Mateusz Sosnowski, dyrektor Departamentu News Digital TVN i zastępca redaktora naczelnego TVN24.

Ile kosztuje TVN24 GO i Onet Premium w jednym pakiecie? Gdzie można kupić?

TVN24 GO i Onet Premium w jednym pakiecie kosztują 19,90 złotych miesięcznie za pomocą płatności odnawialnej kartą. Cena za roczny abonament wynosi 199 złotych. Zakupu można dokonać, wchodząc na stronę TVN24 GO.