TVN24 z interaktywnym programem na Facebooku. Pierwszym gościem Piotr Kraśko

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Z okazji 20-lecia TVN24, na facebookowej stronie stacji będzie można zadać pytanie gwiazdom telewizji. Cykl interaktywnych wywiadów otworzy rozmowa z Piotrem Kraśko.

Jak informuje nadawca, cykl „Ty pytasz, TVN24 odpowiada” powstał z myślą o widzach, którzy chcieliby porozmawiać online z gwiazdami stacji. Spotkanie będzie na żywo, co tydzień weźmie w nim udział inna dziennikarka albo dziennikarz stacji.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 1 lipca o godzinie 21:00 na profilu TVN24. Tym razem na pytania odpowiadać będzie dziennikarz „Faktów TVN”, „Faktów po Faktach” i „Faktów na świecie” – Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko jest związany z TVN od 2016 roku – fot. TVN

W następnych odcinkach pojawią się Andrzej Morozowski (8 lipca), gospodarz „Tak jest!”, Konrad Piasecki (15 lipca), prowadzący „Rozmowę Piaseckiego” i „Kawę na ławę”, Anita Werner (22 lipca) oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska (29 lipca), związane z „Faktami TVN” i „Faktami po Faktach”.

TVN24 logo

TVN24

Telewizja informacyjna należąca do TVN Grupa Discovery. Stacja rozpoczęła nadawanie 9 sierpnia 2001 roku. Na antenie TVN24 emitowane są serwisy informacyjne, sportowe i biznesowe, programy publicystyczne oraz audycje z prognozą pogody. Twarzami kanału są: Andrzej Morozowski, Monika Olejnik, Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki.