TVN7 od kwietnia z programem o show-biznesie. Gospodarzem Mateusz Hładki

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

TVN7 zaprezentuje nowy program poświęcony wydarzeniom w show-biznesie. Twarzą nowego programu Siódemki będzie jedna z twarzy programu śniadaniowego TVN.

Gospodarzem audycji „Mówię Wam!” będzie Mateusz Hładki, dziennikarz „Dzień Dobry TVN”. Według komunikatu TVN Warner Bros. Discovery, ma to być subiektywny przegląd najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia.  Przgląd aktualnych wydarzeń z życia gwiazd w Polsce jak i zza oceanu, tematy które rozgrzewają opinię publiczną do czerwoności oraz najnowsze trendy i gwiazdy social mediów rozłożone na czynniki pierwsze.

W programie nie zabraknie również gości. Każdy odcinek to jeden duży wywiad z osobą popularną w danym momencie. Jak zapowiada nadawca, Mateusz Hładki będzie zadawał trudne pytania i zmierzy swoich rozmówców z kontrowersjami wokół ich osoby. Sprawdzi również jakie jest prywatne podejście jego gości do różnych bieżących tematów wynikające z ich doświadczenia życiowego i pracy zawodowej. W magazynie pojawią się również rekomendacje filmowe i książkowe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Kiedy emisja programu „Mówię Wam!”?

Program Mateusza Hładkiego „Mówię Wam!” będzie nadawany od 13 kwietnia co sobotę o godzinie 11:25 w TVN7.  Powtórki będą dostępne za darmo w Playerze oraz w niedzielne popołudnie na głównej antenie TVN.

Kim jest Mateusz Hładki?

Mateusz Hładki urodził się 2 lipca 1986 roku i jest absolwentem wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiał jako reporter sejmowy i reporter śledczy. Pracował m.in. w redakcji programu publicystycznego TVN „Teraz MY”. Później działania w terenie zamienił na studio telewizyjne. Związany był m.in. z „Wiadomościami” w TVP, „Telewizyjnym Kurierem Warszawskim” w TVP Warszawa. Od lat dziennikarz związany jest z Dzień Dobry TVN, gdzie przygotowuje reportaże, rozmawia z gwiazdami oraz opowiada o świecie show-biznesu.