TVP 2 pokaże specjalny odcinek „The Voice Senior”. W sobotę finał programu

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

25 grudnia, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia na antenie TVP 2 pojawi się świąteczny odcinek talent-show „The Voice Senior”. Widzowie ponownie zobaczą wszystkich półfinalistów.

W specjalnym odcinku „The Voice Senior” prowadzący Marta Manowska i Tomasz Kammel wspólnie z wszystkimi półfinalistami będą rozmawiać o świętach. Nie zabraknie opowieści o tradycjach, wspomnień z dawnych lat oraz muzyki. Widzowie ponownie usłyszą utwory związane ze świętami i okresem zimowym.

Bożonarodzeniowy odcinek będzie można obejrzeć 25 grudnia o godzinie 16:15 w TVP 2.

Finał The Voice Senior

Natomiast kilka dni później, 28 grudnia widzowie telewizyjnej Dwójki poznają zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. Uczestnicy będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę o wartości 30 tysięcy złotych. W finale znaleźli się: Kazimierz Kiljan, Władysław Jarecki, Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Mieczysław Pernach, Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski.

Zwycięzcę programu wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Finałowy odcinek „The Voice Senior” będzie emitowany 28 grudnia, w sobotę o godzinie 20:05.

The Voice Senior

The Voice Senior

Program, w którym biorą udział muzykalne osoby po 60. roku życia. Talent-show jest emitowane na antenie TVP 2. Pierwsza polska edycja rozpoczęła się w grudniu 2019 roku. "The Voice Senior" jest modyfikacją talent-show "The Voice of...".