TVP, Polsat i TVN przeprowadzą wspólny wywiad z Donaldem Tuskiem. Kiedy emisja?

  • Polsat
  • TVN Warner Bros. Discovery
  • TVP
Autor: rafs

Donald Tusk pierwszy raz porozmawia z mediami po objęciu urzędu.

Do ustaleń na temat rozmowy mediów dotarł portal Onet. Wspólny wywiad przeprowadzą z Prezesem Rady Ministrów prezenterzy Telewizji Polskiej, TVN i Telewizji Polsat.

Program „Wywiad z Donaldem Tuskiem” jest zaplanowany w ramówkach TVP1 i TVP Info na piątek, 12 stycznia na godzinę 20:00.  Przedstawicielem Telewizji Polsat ma być Piotr Witwicki, szef pionu informacji i publicystyki i portalu Interia. Nie wiadomo, kto będzie reprezentował telewizję państwową i TVN. Rozmowa ma odbyć się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Wspólne inicjatywy publicystyczne stacji telewizyjnych w Polsce

To nie pierwsza taka inicjatywa związana ze wspólnym wywiadem różnych telewizji z Prezesem Rady Ministrów. Podobna sytuacja miała miejsce w 2016 roku, kiedy to w piątek, 26 lutego wywiad z premier Beatą Szydło przeprowadzili Dorota Gawryluk z Polsatu, Michał Adamczyk z TVP i Łukasz Mężyk z 300polityka.pl. Głównych trzech graczy rynku telewizyjnego w przeszłości przeprowadziło m. in. transmisję z pogrzebu pary prezydenckiej w 2010 roku oraz debaty z partiami kandydującymi do Sejmu RP w 2015 roku.

fot. tvn24.plTVP, Polsat i TVN przeprowadzą wspólny wywiad z Donaldem Tuskiem. Kiedy emisja?

Rozmowa z Donaldem Tuskiem w piątek, 12 stycznia o godzinie 20:00.