TVP Sport będzie pokazywać Futsal Ekstraklasę do końca sezonu 2023/2024

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

TVP Sport zawarło porozumienie, na mocy którego będzie pokazywać spotkania FOGO Futsal Ekstraklasy do konca sezonu 2023/2024.

Porozumienie będzie obowiązywało od rundy wiosennej sezonu 2022/2023. W każdej kolejce kanał sportowy Telewizji Polskiej pokaże mecz kolejki. W poniedziałek, 9 stycznia o godzinie 18:15 TVP Sport pokaże starcie Dreman Opole Komprachcice z FC Reiter Toruń. Następne spotkania również będą nadawane w poniedziałki o tej samej porze. Mecze będą dostępne za darmo także w Internecie na stronie TVP Sport.  O podpisaniu umowy poinformowały rozgrywki na swoim profilu na Twitterze, a także w komunikacie opublikowanym na ich stronie.

Jestem przekonany, że dzisiejsza informacja o podpisaniu umowy z TVP Sport na pokazywanie wybranych meczów FOGO Futsal Ekstraklasy, ucieszy bardzo wielu kibiców futsalu. To także duża szansa na to, że kibice, którzy do tej pory nie mieli jeszcze możliwości obejrzenia meczu futsalowego, skorzystają z okazji i zakochają się w tej dyscyplinie sportu. TVP Sport to lider oglądalności wśród kanałów sportowych. Bardzo się cieszę, że futsal w wydaniu ligowym dołącza do dyscyplin pokazywanych w telewizji publicznej. To kolejny krok w budowie prestiżu i marki FOGO Futsal Ekstraklasyocenia Paweł Mrozkowiak, Prezes FOGO Futsal Ekstraklas

Futsal Ekstraklasa – gdzie oglądać?

Wszystkie mecze Futsal Ekstraklasay można oglądać za pośrednictwem portalu Pilot WP. W ramach pakietu dostępne są cztery kanały w jakości HD, gdzie można oglądać spotkania ligi futsalowej. Miesięczny koszt dostępu do pakietu to 29,99 zł. Pakiet można nabyć tutaj również w ofercie na 10 miesięcy. Mecze polskiej ligi w futsalu można oglądać w ramach Pilot WP od sezonu 2021/2022.